🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

GAMEMAX Tornado 7-Colour LED Gaming Mouse USB Up to 2000 DPI 6 Buttons
| LED | 7 Colours |
| Materials | ABS |
| DPI | 800-1600-2000 |
| Cable | 1500mm |
| Compatibility | XP/WINS/IOS |
| Working voltage | 4.25- 5.5V DC |
| Colour | Black |
| Unit (Product) Dimensions (mm): | 120mm x 80mm x 42mm (W x H x D) |
$17.40
GAMEMAX Tornado 7-Colour LED Gaming Mouse USB Up to 2000 DPI 6 Buttons—
$17.40
More Images



GAMEMAX Tornado 7-Colour LED Gaming Mouse USB Up to 2000 DPI 6 Buttons
| LED | 7 Colours |
| Materials | ABS |
| DPI | 800-1600-2000 |
| Cable | 1500mm |
| Compatibility | XP/WINS/IOS |
| Working voltage | 4.25- 5.5V DC |
| Colour | Black |
| Unit (Product) Dimensions (mm): | 120mm x 80mm x 42mm (W x H x D) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| LED | 7 Colours |
| Materials | ABS |
| DPI | 800-1600-2000 |
| Cable | 1500mm |
| Compatibility | XP/WINS/IOS |
| Working voltage | 4.25- 5.5V DC |
| Colour | Black |
| Unit (Product) Dimensions (mm): | 120mm x 80mm x 42mm (W x H x D) |























