š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Green Cell AD25RDYV2 Laptop Charger
| Power | 65W |
| Voltage | 19V |
| Overheat protection | Yes |
| Product code | AD25RDYV2 |
| Manufacturer | Green Cell |
| Surge protection | Yes |
| Amperage | 3.42A |
| Size | 10,7 x 4,7 x 3 cm |
| Weight | 242g |
| Tip size | 5.5-2.5mm |
$5.68
Original: $16.24
-65%Green Cell AD25RDYV2 Laptop Chargerā
$16.24
$5.68More Images






Green Cell AD25RDYV2 Laptop Charger
| Power | 65W |
| Voltage | 19V |
| Overheat protection | Yes |
| Product code | AD25RDYV2 |
| Manufacturer | Green Cell |
| Surge protection | Yes |
| Amperage | 3.42A |
| Size | 10,7 x 4,7 x 3 cm |
| Weight | 242g |
| Tip size | 5.5-2.5mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Power | 65W |
| Voltage | 19V |
| Overheat protection | Yes |
| Product code | AD25RDYV2 |
| Manufacturer | Green Cell |
| Surge protection | Yes |
| Amperage | 3.42A |
| Size | 10,7 x 4,7 x 3 cm |
| Weight | 242g |
| Tip size | 5.5-2.5mm |























