
Green Cell Battery 01AV422 01AV490 01AV491 01AV492 for Lenovo ThinkPad T470 T480 T570 T580 T25 A475 A485 P51S P52S
Green Cell Battery 01AV422 01AV490 01AV491 01AV492 for Lenovo ThinkPad T470 T480 T570 T580 T25 A475 A485 P51S P52S
| Voltage | 11.4 V |
| Number of cells | 3 |
| Cells technology | Li-Polymer |
| Colour | Black |
| Overdischarge protection | Yes |
| Overcharge protection | Yes |
| Product code | LE169 |
| Manufacturer | Greencell |
| Capacity | 1950mAh |
Original: $40.61
-65%$40.61
$14.21More Images




Green Cell Battery 01AV422 01AV490 01AV491 01AV492 for Lenovo ThinkPad T470 T480 T570 T580 T25 A475 A485 P51S P52S
| Voltage | 11.4 V |
| Number of cells | 3 |
| Cells technology | Li-Polymer |
| Colour | Black |
| Overdischarge protection | Yes |
| Overcharge protection | Yes |
| Product code | LE169 |
| Manufacturer | Greencell |
| Capacity | 1950mAh |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Voltage | 11.4 V |
| Number of cells | 3 |
| Cells technology | Li-Polymer |
| Colour | Black |
| Overdischarge protection | Yes |
| Overcharge protection | Yes |
| Product code | LE169 |
| Manufacturer | Greencell |
| Capacity | 1950mAh |























