š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Green Cell Battery A1582 for Apple MacBook Pro 13 A1502 (Early 2015) WX
| Voltage | 11.42V |
| Cells technology | Li-Polymer |
| Colour | Black |
| Product code | AP23WX |
| Manufacturer | Green Cell |
| Capacity | 74.9Wh |
| Model | MacBook Pro 13" z wy?wietlaczem Retina |
| Work time | from 4 up to 13h |
$25.18
Original: $71.94
-65%Green Cell Battery A1582 for Apple MacBook Pro 13 A1502 (Early 2015) WXā
$71.94
$25.18More Images





Green Cell Battery A1582 for Apple MacBook Pro 13 A1502 (Early 2015) WX
| Voltage | 11.42V |
| Cells technology | Li-Polymer |
| Colour | Black |
| Product code | AP23WX |
| Manufacturer | Green Cell |
| Capacity | 74.9Wh |
| Model | MacBook Pro 13" z wy?wietlaczem Retina |
| Work time | from 4 up to 13h |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Voltage | 11.42V |
| Cells technology | Li-Polymer |
| Colour | Black |
| Product code | AP23WX |
| Manufacturer | Green Cell |
| Capacity | 74.9Wh |
| Model | MacBook Pro 13" z wy?wietlaczem Retina |
| Work time | from 4 up to 13h |























