
Green Cell Battery RE03XL for HP ProBook 430 G6 G7 440 G6 G7 445 G6 G7 450 G6 G7 455 G6 G7 445R G6 455R G6
Green Cell Battery RE03XL for HP ProBook 430 G6 G7 440 G6 G7 445 G6 G7 450 G6 G7 455 G6 G7 445R G6 455R G6
| Cells manufacturer | Greencell |
| Voltage | 11.55V |
| Number of cells | 3 |
| Cells technology | Li-Polymer |
| The possibility of return | Up to 30 days |
| Product code | HP181 |
| Manufacturer | Greencell |
| CN Code | 85078000 |
Original: $37.13
-65%$37.13
$13.00More Images




Green Cell Battery RE03XL for HP ProBook 430 G6 G7 440 G6 G7 445 G6 G7 450 G6 G7 455 G6 G7 445R G6 455R G6
| Cells manufacturer | Greencell |
| Voltage | 11.55V |
| Number of cells | 3 |
| Cells technology | Li-Polymer |
| The possibility of return | Up to 30 days |
| Product code | HP181 |
| Manufacturer | Greencell |
| CN Code | 85078000 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Cells manufacturer | Greencell |
| Voltage | 11.55V |
| Number of cells | 3 |
| Cells technology | Li-Polymer |
| The possibility of return | Up to 30 days |
| Product code | HP181 |
| Manufacturer | Greencell |
| CN Code | 85078000 |























