🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Green Cell L17L3P71 L17M3P71 L17M3P72 battery for Lenovo ThinkPad T480s
| Voltage | 11.55V |
| Number of cells | 3 |
| Cells technology | Li-Polymer |
| Colour | Black |
| Overdischarge protection | Yes |
| Overcharge protection | Yes |
| Product code | LE174 |
| Manufacturer | Greencell |
| Capacity | 4650mAh |
$18.27
Original: $52.21
-65%Green Cell L17L3P71 L17M3P71 L17M3P72 battery for Lenovo ThinkPad T480s—
$52.21
$18.27More Images




Green Cell L17L3P71 L17M3P71 L17M3P72 battery for Lenovo ThinkPad T480s
| Voltage | 11.55V |
| Number of cells | 3 |
| Cells technology | Li-Polymer |
| Colour | Black |
| Overdischarge protection | Yes |
| Overcharge protection | Yes |
| Product code | LE174 |
| Manufacturer | Greencell |
| Capacity | 4650mAh |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Voltage | 11.55V |
| Number of cells | 3 |
| Cells technology | Li-Polymer |
| Colour | Black |
| Overdischarge protection | Yes |
| Overcharge protection | Yes |
| Product code | LE174 |
| Manufacturer | Greencell |
| Capacity | 4650mAh |























