🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Green Cell Laptop Battery K5XWW for Dell Latitude 7390 2-in-1 5289 7389
| Voltage | 7.6 V |
| Number of cells | 4 |
| Cells technology | Li-Polymer |
| Overdischarge protection | Yes |
| Overcharge protection | Yes |
| Product code | DE163 |
| Manufacturer | Green Cell |
| Capacity | 7270mAh |
$17.87
Original: $51.05
-65%Green Cell Laptop Battery K5XWW for Dell Latitude 7390 2-in-1 5289 7389—
$51.05
$17.87More Images





Green Cell Laptop Battery K5XWW for Dell Latitude 7390 2-in-1 5289 7389
| Voltage | 7.6 V |
| Number of cells | 4 |
| Cells technology | Li-Polymer |
| Overdischarge protection | Yes |
| Overcharge protection | Yes |
| Product code | DE163 |
| Manufacturer | Green Cell |
| Capacity | 7270mAh |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Voltage | 7.6 V |
| Number of cells | 4 |
| Cells technology | Li-Polymer |
| Overdischarge protection | Yes |
| Overcharge protection | Yes |
| Product code | DE163 |
| Manufacturer | Green Cell |
| Capacity | 7270mAh |























