🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Lock n Charge FUYL Tower 5Mk2 Network Kit (No Switch Inc.)
Intelligent Asset Management System that charges, stores, secures, and manages assets for most mobile devices in 5 or 15 individually lockable compartments.
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Mounting kit |
| Material | Steel |
| Product colour | Multicolour |
| Compatibility | FUYL Tower 5 |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 490 mm |
| Package depth | 150 mm |
| Package height | 540 mm |
| Package weight | 5.5 kg |
$186.40
Original: $532.58
-65%Lock n Charge FUYL Tower 5Mk2 Network Kit (No Switch Inc.)—
$532.58
$186.40More Images

Lock n Charge FUYL Tower 5Mk2 Network Kit (No Switch Inc.)
Intelligent Asset Management System that charges, stores, secures, and manages assets for most mobile devices in 5 or 15 individually lockable compartments.
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Mounting kit |
| Material | Steel |
| Product colour | Multicolour |
| Compatibility | FUYL Tower 5 |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 490 mm |
| Package depth | 150 mm |
| Package height | 540 mm |
| Package weight | 5.5 kg |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Intelligent Asset Management System that charges, stores, secures, and manages assets for most mobile devices in 5 or 15 individually lockable compartments.
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Mounting kit |
| Material | Steel |
| Product colour | Multicolour |
| Compatibility | FUYL Tower 5 |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 490 mm |
| Package depth | 150 mm |
| Package height | 540 mm |
| Package weight | 5.5 kg |























